Новости проекта
Образовательная платформа ЭФФОР
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 391 человек

Состав экзаменационных комиссий

Дата: 18 мая в 10:16, Обновлено 24 мая в 09:19

Склад экзаменацыйных камісій для прыёму выпускных экзаменаўпа завяршэнні навучання і выхавання на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі
ў 2019/2020 навучальным годзе

Дата Клас

Вучэбны

прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі Пасада Спецыальнасць Кваліфікайная катэгорыя
Прозвішча

1

чэрвеня

XI

англійская

мова

старшыня Матусевіч Н.В. дырэктар хімія, біялогія вышэйшая
члены камісіі: Дудзінская Н.В. настаўнік англійская мова першая
Самасюк В.У. настаўнік англійская мова, гісторыя першая
Сіліванава Д.І. настаўнік англійская мова без катэгорыі
3 чэрвеня XI беларуская мова старшыня Матусевіч Н.В. дырэктар хімія, біялогія вышэйшая
члены камісіі: Каробчыц Г.П. настаўнік беларуская мова і літаратура першая
Паддубоцкая І.У. настаўнік беларуская мова і літаратура першая
Цітова Н.А. настаўнік беларуская мова і літаратура першая
5 червеня XI матэматыка старшыня Матусевіч Н.В. дырэктар хімія, біялогія вышэйшая
члены камісіі: Фінская А.І. настаўнік матэматыка першая
Паскрэбка Н.М. настаўнік матэматыка першая
Меркуль Н.В. настаўнік матэматыка, фізіка вышэйшая
8 червеня XI гісторыя Беларусі старшыня Матусевіч Н.В. дырэктар хімія, біялогія вышэйшая
члены камісіі: Каханоўскі М.Г. настаўнік гісторыя вышэйшая
Рымашэўская А.У. намеснік дырэктара гісторыя, грамадазнаўства першая
Самасюк В.У настаўнік англійская мова, гісторыя першая

Склад экзаменацыйных камісій для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі
ў 2019/2020 навучальным годзе

Дата Клас

Вучэбны

прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі Пасада Спецыяльнасць Кваліфікацыйная катэгорыя
Прозвішча
2 чэрвеня ІХ матэматыка старшыня Рымашэўская А.У. намеснік дырэктара гісторыя, грамадазнаўства першая
члены камісіі: Фінская А.І. настаўнік матэматыка першая
Меркуль Н.В. настаўнік матэматыка, физика вышэйшая

4

чэрвеня

ІХ руская мова старшыня Рымашэўская А.У. намеснік дырэктара гісторыя, грамадазнаўства першая
члены камісіі: Кузняцова Н.В. настаўнік руская мова і літаратура першая
Раманоўская А.М. настаўнік руская мова і літаратура Першая
9 чэрвеня ІХ беларуская мова старшыня Рымашэўская А.У. намеснік дырэктара гісторыя, грамадазнаўства першая
члены камісіі: Паддубоцкая І.У. настаўнік беларуская мова і літаратура першая
Каробчыц Г.П. настаўнік беларуская мова і літаратура першая

Склад экзаменацыйных камісійдля прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі
ў 2019/2020 навучальным годзе

Дата Клас

Вучэбны

прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі Пасада Спецыяльнасць Кваліфікацыйная катэгорыя
Прозвішча

1

чэрвеня

Х Працощнае навучанне старшыня Рымашэўская А.У. намеснік дырэктара гісторыя, грамадазнаўства першая
члены камісіі: Каханоўскі М.Г. настаўнік гісторыя вышэйшая
Раманоўская А.М. настаўнік-дэфектолаг настаўнік-дэфектолаг інтэграванага навучання і выхавання першая
Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.